.
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Welcome, Guest. Please login or register.

  • 5 Najlepszych Vpn w Styczniu 2017 5 1
Currently:  

Autor [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU] Wątek: 5 Najlepszych Vpn w Styczniu 2017  (Przeczytany 254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 0

5 Najlepszych Vpn w Styczniu 2017
« dnia: 09 Styczeń, 2017, 11:02 »
5 Najlepszych Vpn w Styczniu 2017

Cytuj
VPN (Virtual Private Network) to usługa, która pozwoli Ci połączenie się z internetem z dowolnego miejsca na świecie poprzez wirtualny, szyfrowany tunel. To tak, jakbyś miał fragment internetu tylko dla siebie - masz pewność, że nikt z osób trzecich nie będzie w stanie przechwycić i odczytać Twoich danych przesyłanych przez internet, w każdym miejscu na świecie (Chiny,Ameryka,Europa,Afryka).

[...]

Jak działa połączenie VPN?

Łącząc się na co dzień z internetem, tak naprawdę łączysz się z serwerem swojego dostawcy. Dopiero stamtąd Twoje żądania kierowane są do odpowiednich miejsc w sieci, to przez serwery usługodawcy przechodzi cały Twój ruch sieciowy. Gdy ściągasz zdjęcie z internetu albo wchodzisz na Facebooka, wszystkie dane, które muszą być wysłane i odebrane przez Twój komputer, laptop, tablet czy telefon idą najpierw przez to jedno miejsce.

Praktycznie każdy, komu uda się je przechwycić, może odczytać, co i skąd pobierasz, jakie dokumenty przesyłasz przez sieć, z kim się kontaktujesz, w jakich sklepach internetowych jakie towary zamawiasz i ile za nie płacisz. Dowolna osoba mająca dostęp do internetu i dysponująca odpowiednimi narzędziami i wiedzą - nie tylko Twój provider, ale także inne osoby, które korzystają z internetu - mogą wiedzieć o Tobie praktycznie wszystko. W jakim banku masz konto, jak często wyjeżdżasz służbowo i gdzie najczęściej spędzasz wakacje.

Tymczasem VPN sprawia, że cała Twoja komunikacja jest dla tych wszystkich osób praktycznie niewidoczna. Zanim połączysz się z jakąkolwiek stroną w sieci najpierw łączysz się ze swoim serwerem VPN. Najpierw tworzysz sobie bezpieczne i szyfrowane połączenie - tunel, poprzez który będziesz pobierał i wysyłał treści w internecie. Jedyne, co będzie widoczne na zewnątrz tego tunelu, to to, że z niego korzystasz. I nic więcej. Nawet Twój dostawca internetu nie będzie w stanie niczego ponad to się o Tobie dowiedzieć.Jak zestawić takie połączenie? Przecież nie mam o tym zielonego pojęcia.
Dziś nie musisz mieć specjalistycznej wiedzy, żeby móc korzystać z prywatnej sieci VPN. Istnieją już rozwiązania i usługi, które umożliwiają każdemu, kto chce z nich skorzystać, utworzenie i skonfigurowanie takiej bezpiecznej sieci. Z pewnością znajdziesz VPN, który będzie spełniał Twoje potrzeby. Dlatego właśnie przygotowaliśmy zestaiwenie TOP 5 najlepszych VPN.
źr. - vpn-24.pl

Całość: You are not allowed to view links. Register or Login